![Ήρθε το δίπατο...](/images/article-images/dipato.jpg)
Ήρθε το δίπατο...
Εμφανίσεις: 1438
![Image](/images/2022/11/02/mp2_5879.jpg)
ΝΕΑ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΑΦΙΞΗ, ΝΕΑ ΑΠΟΛΑΥΣΗ
Τώρα στο Street Souvlaki απολαμβάνεις ΔΙΠΑΤΟ (σκεπαστή) Γύρο... Φιλετάκι Κοτόπουλο ή Γύρο... Μπριζολάκι! 200 γραμμάρια λαχταριστό ψιλοκομμένο φιλέτο κοτόπουλο ή μπριζολάκι χοιρινό, τυρί γκούντα, μπέικον, πιπεριά, ντομάτα, κρεμμύδι & σως μουσταρδομαγιονέζα, όπου σε συνδυασμό με τις συνοδευτικές φρεσκοκομμένες πατατούλες η γεύση... απογειώνεται!